PRZEDŁUŻACZE
Tanie narzędzia warsztatowe budowlane elektronarzędzia przedłużacze

PRZEDŁUŻACZE

W podkategorii znajdują się m.in.: PRZEDŁUŻACZ HEAVY DUTY METALOWY BĘBEN 30M H05RR 3*1,5 IP44, WYŁĄCZNIK SUWAKOWY 1-TOROWY 2,5A/250V BIAŁY, PRZEDŁUŻACZ BIURKOWY Z WYŁĄCZNIKIEM 3X2P+Z, 2XUSB 1,4M, które charakteryzuje trwałość oraz wysoka jakość wykonana.
Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą, która znajduje się w tej kategorii. Znajdą tutaj Państwo różnego rodzaju narzędzia warsztatowe lub budowlane.

Jest 96 produktów.

Pokazano 1-16 z 96 pozycji

Szukasz przedłużacza? Warto zwrócić uwagę na kilka istotnych cech takiego urządzenia:

1. moc: przedłużacze różnią się mocą, która określa, jakie urządzenia można podłączyć do niego. Im większa moc, tym więcej urządzeń można podłączyć,

2. liczba gniazdek: przedłużacze mogą mieć różną liczbę gniazdek, co pozwala na podłączenie większej liczby urządzeń.

3. długość przewodu: przedłużacze mogą mieć różne długości przewodu, co pozwala na umieszczenie ich w różnych miejscach.

4. zabezpieczenia: dobry przedłużacz powinien posiadać zabezpieczenia, takie jak bezpiecznik czy ochrona przeciwprzepięciowa, które chronią urządzenia podłączone do niego przed uszkodzeniem.

Wybierając przedłużacz, warto zwrócić uwagę na te cechy, aby mieć pewność, że urządzenie będzie bezpieczne i wystarczająco mocne do podłączenia wszystkich potrzebnych urządzeń.