BATERIE I AKUMULATORY
Tanie narzędzia warsztatowe budowlane elektronarzędzia baterie i akumulatory

BATERIE I AKUMULATORY

W kategorii znajdują się m.in.: URZĄDZENIE ROZRUCHOWE POWER BANK 9000MAH, BATERIA GUZIKOWA LITOWA 3V CR2025, BATERIA ULTRA+ ALKALINE AA LR6 1.5V 4 SZTUKI, które charakteryzuje wysoka trwałość oraz dobre materiały użyte przy produkcji.
Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą, która znajduje się w tej kategorii. Znajdą tutaj Państwo różnego rodzaju narzędzia budowlane lub ogrodowe.

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-16 z 36 pozycji

Baterie alkaiczne różnią się od zwykłych baterii głównie składem chemicznym i nieco innym sposobem działania.

Dzięki innej budowie chemicznej, baterie alkaiczne charakteryzują się większą niezawodnością i dłuższym czasem pracy niż baterie kwasowe. Są też zwykle odporne na działanie wysokich temperatur, co sprawia, że są chętniej wybierane do urządzeń, które są narażone na wysokie temperatury, np. latarki czy aparaty fotograficzne.

Baterie alkaiczne są również bezpieczniejsze dla środowiska, ponieważ ich skład chemiczny jest mniej szkodliwy dla środowiska naturalnego. Należy jednak pamiętać, że baterie alkaiczne są droższe od baterii kwasowych, dlatego nie zawsze są opłacalnym wyborem. Warto zastanowić się, jakie są konkretne potrzeby urządzenia i wybrać odpowiedni typ baterii.